Byli jsme součástí největší konference o požární bezpečnosti “Požární ochrana 2023“, která se konala na Technické univerzitě v Ostravě. Organizátorům se podařilo na jednom místě spojit vědeckou obec a odborníky z “fachu”, díky čemuž tato konference nabídla zajímavý program. Ve 3MON-u se snažíme takové akce obohatit nejen našim know-how, ale i reálnými ukázkami zajímavých technologií. Tentokrát jsme na konferenci představili hasičského robota Rhyno Protect od francouzské společnosti Shark Robotics, které jsme oficiálním partnerem a zastoupením a také kameru na včasnou detekci požárů od společnosti OPTIX.
Naše CEO, Simona Kalinovská participovala i na přednáškách, kde se ve své prezentaci věnovala tématům jako robotizace v hašení požárů (Robot Rhyno Protect a Colossus), kontrola hoření a hašení elektromobilů (Protipožární deky).
Po přednášce jste nás měli možnost navštívit iv našem stánku, kde jste mohli vidět i některé nové technologie z našeho portfolia, ať už šlo o kameru OPTIX, která slouží včasnou detekci lesních požárů, nebo hasicí přístroje s novými hasicími látkami vhodnými právě na hašení lithiových baterií.

Děkujeme za pozvání, možnost prezentace našich technologií a know-how před odborným publikem, plodnou diskusi a možnost potkat zajímavé kolegy v tématu požární ochrany.

Prohlédněte si video z konference