+421 918 641 394

© 2023 3MON Rescue. Všechna práva vyhrazena.

Hasičská přilba
HEROS H30
Pro momenty, kdy potřebujete
maximální viditelnost a
minimální hmotnost.

Jednoduše komfortní.
Silná ochrana.

Špičková technologie přileb je nyní dostupná pro uživatele přileb typu A díky novému HEROS H30.

Nová, inteligentní hasičská přilba sdílí stejné geny a tím i technické výhody jako její bratr HEROS Titan. Lehká HEROS H30, která nabízí plnou flexibilitu díky širokému spektru možností nastavení pro dosažení dokonalého přizpůsobení.

Umožňuje integraci příslušenství, jako jsou štíty pro ochranu očí a termovizní kamery, kombinuje optimální ochranu a sofistikované funkce s vynikajícím komfortem nošení. V souladu s naším cílem dělat vynikající produkty ještě lepšími, byl do HEROS H30 přidán další bezpečnostní prvek: poziční světlo na zadní straně přilby.

Toto světlo zajišťuje, že jste vždy viditelný. I díky tomu tak hasičská přilba zaručuje nejlepší možnou ochranu při zachování minimální hmotnosti.

Hasičská přilba HEROS H30 je certifikována podle EN 443:2008, EN 16471, EN 16473, ISO 16073:2011 a EN 14458:2018.

Hasičská prilba HEROS H30 - 3MON

Vlastnosti

Malá veľkosť, veľká ochrana. HELOS H30

Malý rozměr, velká ochrana.

Inteligentní tvar přilby (typ přilby A) modelu HEROS H30 umožňuje maximální sluch s vynikajícími ochrannými vlastnostmi.

Vidět a být viděn

Inovativní poziční světlo usnadňuje hasičům viditelnost v situacích, kdy není k dispozici okolní světlo. Červené světlo LED je vyrobeno z plastu odolného vůči teplu a plamenům (probíhá certifikace na nevýbušnost). Poziční světlo má dva nastavitelné režimy, nepřetržitý a blikající, které lze přizpůsobit situaci.

Odlehčená ochrana

Pevná skořepina přilby díky lehkému a vysokovýkonnému materiálu váží přibližně 1,23 kg a plně nastavitelné vnitřní vybavení zajišťuje dokonalé přizpůsobení. To znamená, že stejnou skořepinu přilby lze použít pro řadu různých velikostí hlavy.

Otoč a jeď

Ovládací knoflík HEROS pro nastavení šířky byl navržen pro snadné ovládání přilby i v rukavicích. To umožňuje rychlé nastavení šířky vnitřního kování zvenčí.

Ochrana očí

HEROS H30 je vybaven ochranným štítem na obličej optické třídy 1 a ochranným štítem na ochranu očí pro jasnou viditelnost a lepší pohodlí i při dlouhodobém používání. Všechny průzory dokonale padnou i na vaše brýle.

Ochrana na každé úrovni

Na spodním okraji přilby je namontována integrovaná ochrana hran pro účinnou ochranu proti nárazu, opotřebení a poškození.

Máte zájem o prilby HEROS H30?