First Mover - Robot s platformou

First Mover je plně elektrický robot s platformou určený k přesouvání, vytahování či vysvobozování spalovacích aut nebo elektromobilů z prostor, kde větší technika nemá šanci. Hydraulická platforma je schopna unést až 3500kg, robot zajišťuje snadnou manévrovatelnost i s takovým nákladem.
 • Výrobce
  BS Engineering ApS
 • Nosnost
  3 500 kg
 • Výdrž baterie
  Až 5 hodin
 • Dosah
  100 metrů

Robot First Mover je elektrický robot s platformou, odolný vůči tepelným vlnám, s ochranným štítem až do 1200 °C. Dokáže se pohybovat rychlostí až 4km/hod, s platformou zvládá i stoupání do 12°. Hydraulická platforma dokáže zvednout vůz do výšky až 68cm. V případě, že auto přišlo při požáru o jednu nebo více pneumatik a je velmi nízko, lze použít naviják s navijácí silou až 2,5t a tak dostat vůz na platformu.

Konstrukce

Rám je z práškově lakované vysokopevnostní oceli. Všechny hydraulické funkce jsou zajištěny proti prasknutí hadice. Plošina je vyrobena z 5 mm nerezavějící oceli, což zaručuje dlouhou životnost používání. Pokud by náhodou i došlo k poškození, vrchní desku lze jednoduše vyměnit.

Plošinu lze zvedat ve dvou místech pro přizpůsobení úhlu nakládání automobilu.

Příslušenství

Dálkové ovládání Všechny funkce může ovládat osoba do vzdálenosti 100 metrů. Nepřetržitě zobrazuje sklon plošiny. Při překročení maximálního povoleného sklonu zazní akustická výstraha. Výšku zdvihu lze individuálně nastavit vpředu i vzadu. Viditelné provozní funkce ve tmě. K ovladači dostanete 2 baterie vč. nabíječku baterií, která je namontována na plošině. (Nabíjí se spolu s valníkem 220/230v)

Ostatní příslušenství

Náhradní baterie Naviják Přípojné tyče pro zvedání auta za pneumatiky